ПАТ АВК спростувало інформацію щодо ініціювання банкротства компанії Володимиром Авраменком

НовиниЕкономіка    20.10.2016 - 12:48
Перемовини щодо реструктуризації кредитних зобов’язань ПрАТ АВК наразі тривають
Перемовини щодо реструктуризації кредитних зобов’язань ПрАТ АВК наразі тривають
У Києві у жовтні відбудеться відкриття першого бізнес-форуму для підприємців Гройсман закликав корейський бізнес інвестувати в Україну

Інформація щодо ініціювання Володимиром Авраменко банкрутства ПрАТ "АВК" не відповідає дійсності. Про це йдеться у повідомленні прес-служби ТОВ "АВК КОНФЕКШІНЕРІ".

"До кондитерської групи АВК входить декілька компаній у тому числі і ПрАТ "АВК", яке з 2015 року припинило ведення господарської, фінансової, управлінської і договірної діяльності в містах Донецьк і Луганськ і на іншій тимчасово непідконтрольній Україні території. Виробниче устаткування кондитерських фабрик у зазначених містах законсервовано, а весь виробничий та адміністративний персонал звільнено. Наголошуємо, що відтоді дані активи не підконтрольні Володимиру Авраменко", - йдеться у прес-релізі.

Згідно з даними компанії, станом на сьогодні є заява ТОВ "РУСТОК" про порушення справи про банкрутство ПрАТ "АВК".

"ТОВ "РУСТОК" з березня 2015 року не є дочірнім підприємством  кондитерської групи АВК. Зміни до Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців (далі - ЄДРПОУ) щодо власників ТОВ "РУСТОК" не внесено, оскільки законодавчо внесення таких змін до ЄДРПОУ даних підприємств заборонено", - зазначили у прес-службі.

ТОВ "АВК КОНФЕКШІНЕРІ" підкреслює, що у зв'язку з ситуацією, що склалася на Донбасі, компанія втратила 70% виробничих потужностей. Перемовини з банківськими структурами щодо реструктуризації кредитних зобов’язань ПрАТ "АВК" наразі тривають.

Теги: бизнес
Читайте в розділі

НБУ вводить в обіг пам'ятну монету, присвячену Дню Святого Миколая

Група DCH може залучити Rothschild&Co до створення міжнародного консорціуму для купівлі ОПЗ

S&P підтвердило рейтинг України на рівні "В-/B" зі стабільним прогнозом

On Top