Сергій Наришкін звільнений з посади голови адміністрації Кремля

Вівторок 20 грудня 2011 16:31

Президент РФ Дмитро Медведєв своїм указом звільнив Сергія Наришкіна з посади голови адміністрації Кремля у зв'язку з обранням його депутатів Держдуми VI скликання, повідомляє прес-служба глави держави. Цей указ набирає чинності з дня його підписання.
Нагадаємо, 14 грудня спікер Держдуми IV-V скликань, голова вищої ради "Єдиної Росії" Борис Гризлов в своїй заяві поінформував про своє рішення відмовитися від депутатського мандата в Держдумі. У зв'язку з цим керівництво "Єдиної Росії" офіційно оголосило про те, що партія пропонує спікером Держдуми VI скликання Сергія Наришкіна.
Наришкін (1954 року народження), має дві вищі освіти - інженерну та економічну. Керівник адміністрації Президента РФ, зайняв цей пост у травні 2008 р. після вступу Дмитра Медведєва на посаду глави держави. Голова ради директорів компанії ВАТ "Совкомфлот". До приходу в кремлівську адміністрацію протягом 4 років очолював апарат уряду РФ, у тому числі останній рік в ранзі віце-прем'єра. Займався питаннями адміністративної реформи. Наришкін має репутацію здатного апаратника, а також стриманої і обережного людини.
В період роботи в органах федеральної влади Наришкін представляв інтереси держави в ряді компаній. Так, в період з 2005 р. по 2009 р. Наришкін був головою ради директорів ВАТ "Перший канал" і входив до складу ради директорів ВАТ "Роснафта". Також з 2005 р. Наришкін обирався до ради директорів ВАТ "Совкомфлот", а з 2008 р. є головою ради директорів цієї компанії. Крім того, з 2006 р. по листопад 2009 р. Наришкін був президентом Всеросійської федерації плавання. Він нагороджений медаллю ордена "За заслуги перед Вітчизною" II ступеня та орденом Пошани.

Читайте РБК-Україна в Google News

On Top
Продовжуючи переглядати RBC.UA Ви підтверджуєте, що ознайомилися з Політикою конфіденційності Правилами користування сайтом і згодні з використанням файлів cookie. Ознайомитися
Погоджуюся