ru ua

БЮТБ повторно подасть кандидатуру Шевченка на посаду голови комітета з питань свободи слова, - Томенко

Фракція "БЮТ-Батьківщина" (БЮТБ) у разі звільнення Андрія Шевченка з посади голови комітету Верховної Ради України (ВР) з питань свободи слова та інформації буде знову подавати його кандидатуру на цю посаду. Про це на брифінгу у ВР заявив заступник голови ВР Микола Томенко, передає кореспондент РБК-Україна.
"На засіданні фракції ми розглядали це питання. Фракція не має іншої кандидатури, ніж Андрій Шевченко... ми поважаємо точку зору нашої України, але за регламентом Верховної Ради чітко передбачено, що кандидатуру на голову комітету подає та ж фракція, від якої і був (призначений) голова цього комітету", - пояснив Томенко.
За його словами, Шевченко завтра, 13 січня, буде виступати з доповіддю в парламенті, і тому може переконати депутатів не голосувати за його звільнення:
"У разі заміщення голови комітету фракція буде збиратися, і я припускаю, що фракція знову буде висувати кандидатуру Андрія Шевченка", - заявив Томенко.
Нагадаємо, раніше голова фракції Партії регіонів (ПР) Олександр Єфремов повідомив, що ПР не буде висувати кандидатуру на посаду голови комітету з питань свободи слова та інформації.
Раніше повідомлялося, що шестеро народних депутатів, членів комітету від Партії регіонів і КПУ, висловили недовіру голові комітету з питань свободи слова та інформації Андрію Шевченко.