БЮТ у Київраді готовий завтра заблокувати трибуну, - Т.Меліхова

Блок Юлії Тимошенко (БЮТ) у Київраді готовий завтра заблокувати трибуну, якщо прийматиметься рішення, що позбавляє права голосу на пленарних засіданнях Київської міської ради депутатів та киян (загальні збори громадян), надаючи таке право виключно чиновникам. Про це сьогодні після президії міської ради заявила лідер фракції БЮТ у Київраді Тетяна Меліхова, повідомляє прес-служба БЮТ.
"Узурпація влади продовжується: спочатку замість проведення перевиборів київського міського голови було запроваджене пряме президентське правління, за посередництва Олександра Попова, потім влада відібрала в киян можливість обирати районних депутатів, ліквідувавши райради. Сьогодні була спроба зробити третій крок. Не маючи можливості ліквідувати Київраду, провладна команда вирішила позбавити депутатів і громаду права під час пленарних засідань вносити невідкладні питання, що турбують киян, до розгляду Київради",- заявила Т.Меліхова.
Депутат запевнила, що БЮТ зробить все можливе, щоб не допустити прийняття цього рішення - включаючи блокування трибуни Київради.
Нагадаємо, відповідний проект рішення "Про внесення змін до рішення Київської міської ради від 01.07.2008 р. №8/8 "Про затвердження регламенту Київської міської ради" підготований до розгляду у Київраді.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся