БЮТ-Батьківщина може провести референдум з імпічменту Президента

НовиниПолітика    31.10.2011 - 13:34

У разі невнесення до порядку денного Верховної Ради законопроекту про декриміналізацію економічних злочинів, фракція БЮТ-Батьківщина має намір провести референдум з імпічменту Президента і дострокових виборів ВРУ. Про це на брифінгу у ВРУ в ході погоджувальної ради заявив перший заступник голови фракції БЮТ-Батьківщина у ВР Андрій Кожем'якін, передає кореспондент РБК-Україна.
"Ми бачимо, що в порядку денному немає проекту закону Президента (про гуманізацію відповідальності в результаті правопорушень у сфері господарської діяльності), тому наша фракція вимагатиме, щоб завтра, у вівторок, 1 листопада, це питання було внесене до порядку", - повідомив він .
Кожем'якін пообіцяв, "якщо наша вимога не буде прийнята керівництвом ВРУ, то ми почнемо збір підписів в округах для проведення референдуму щодо дострокових виборів Верховної Ради України та Президента".
Заступник голови фракції нагадав, що БЮТ-Батьківщина вже зібрала 105 підписів народних депутатів під проектом постанови про розпуск ВРУ. З його слів, сьогодні в апараті ВРУ буде зареєстрований цей проект постанови.

Нагадуємо, не забудьте обрати свій спосіб читати новини.
On Top