ua ru

Бубка: Для вдалого виступу української збірної на Олімпіаді в Лондоні необхідно 400 млн грн

Для максимально успішного виступу української збірної на Олімпіаді в Лондоні необхідно 400 млн грн. Про це РБК-Україна заявив голова Національного олімпійського комітету (НОК) Сергій Бубка після закінчення прес-конференції, присвяченої майбутній трансляції Олімпіади 2012 р.

"Ми розраховуємо отримати 220-230 олімпійських ліцензій (на виступ на Іграх в Лондоні). Що стосується медалей, то я не чарівник, але ми знаємо, що 21 медаль у нас була завойована на Чемпіонаті світу і 54 медалі на Чемпіонатах Європи, тому як складатиметься олімпійський рік - хотілося, щоб він складався вдало, щоб у нас було більше перемог", - сказав Бубка.

На уточнююче питання про те, на скільки на сьогоднішній день профінансована підготовка олімпійської збірної, Бубка відповів: "На даний момент у нас питання закриті (щодо фінансування). Зараз планується бюджет на 2012 р., і ми його чекаємо і розраховуємо, тому що Президент країни звертався до уряду, щоб до спорту була особлива увага, щоб фінансування було планомірним". Що стосується розмірів фінансування, голова НОК додав: "На даний момент те, що було заплановано, 200 з чимось мільйонів гривень - повинно бути збільшено для олімпійських видів спорту. В ідеалі нам би хотілося, щоб ця сума наближалася до 400 млн грн (у бюджеті 2012 р.)".