Брага - Шахтар: онлайн-трансляція матчу Ліги Європи

Брага - Шахтар: онлайн-трансляція матчу Ліги Європи Фото: ФК "Шахтар"

РБК-Україна проведе онлайн-трансляцію поєдинку

Онлайн-трансляція матчу "Брага" - "Шахтар" почнеться на РБК-Україна 21:30, а дивитися поєдинок можна на каналі "Україна".

"Гірники" у Португалії спробують вдруге у своїй історії пробитися у півфінал Ліги Європи.

7 квітня, 22:05

Брага, "Брага Мунисипаль"
Брага - Шахтар, 1:2
Гол: Вилсон, 89 - Ракицький, 45, Феррейра, 75
Брага
: Матеус, Болю, Карлос, Байяно, Сілва, Стоилькович, Хассан, Сантуш, Феррейера, Вукчевич, Гойяно
Шахтар: Пятов, Ісмаїлі, Ракицький, Ордець, Срна, Малишев, Степаненко, Коваленко, Марлос, Тайсон, Феррейра

Кінець матчу

89 хв. Пропускає Шахтар! Вілсон дарує Бразі надію на порятунок цього матчу!

Брага - Шахтар: онлайн-трансляція матчу Ліги Європи87 хв. Августо увійшов у гру замість Вукчевича.

84 хв. Рафа грубо збив Коваленко біля своєї штрафної.

Брага - Шахтар: онлайн-трансляція матчу Ліги Європи82 хв. Едуардо виходить замість Марлоса.

Брага - Шахтар: онлайн-трансляція матчу Ліги Європи79 хв. Дентіньо змінює Тайсона

Брага - Шахтар: онлайн-трансляція матчу Ліги Європи75 хв. ГОЛ! Марлос отримали м'яч на правому фланги і віддав вздовж воріт на Феррейру, який спокійно подвоїв рахунок в матчі!

Брага - Шахтар: онлайн-трансляція матчу Ліги Європи74 хв. Вілсон виходить замість Стоильковича.

Брага - Шахтар: онлайн-трансляція матчу Ліги Європи70 хв. Ракицький грубо грає на своїй половині поля.

65 хв. Небезпечно бив Карлос здалеку, але м'яч пройшов поруч зі штангою.

58 хв. Як класно Срна подав кутовий, але м'яч ніхто не зміг переправити у ворота. А той летів уздовж воріт.

51 хв. Рафа пробив з меж штрафного - ПОПЕРЕЧИНА грає за гостей!

49 хв. Ух! Матеус тягне удар Малишева після прострілу!

Перерва

Брага - Шахтар: онлайн-трансляція матчу Ліги Європи45 хв. ГОЛ! РАКИЦЬКИЙ! Після подачі кутового м'яч прилетів на ногу Ярику, який головою відправив снаряд у сітку!

42 хв. А це на щось схоже - Карлос хльостко пробив здалеку прямо в руки П'ятову.

38 хв. В Срна був шанс пробити зі штрафного, але м'яч влучив у голову одному з стоять у стінці гравців.

25 хв. Монотонно пруться гравці Браги в атаку. Мало що у них виходить, але наполегливість завидна.

17 хв. Сантуш з дуже серйозним обличчям збирався пробивати штрафний, але навіть не зміг підняти м'яч з землі.

12 хв. Знову м'яч опинився у Браги. Але цього разу господарі граю спокійніше і не несуться в атаку.

8 хв. Нарешті Шахтар зумів відібрати м'яч і пограти на чужій половині поля.

2 хв. Рафа бив з лінії штрафного - Пятов на місці!

Починається наш матч. Вперед, Шахтар!

Головний тренер "Браги" Паулу Фонсека:

"Чекаю складного матчу проти дуже сильного клубу з багатим досвідом в єврокубках. "Шахтар" - один з головних фаворитів нинішнього розіграшу Ліги Європи. У цієї команди хороша атакуюча лінія, але для нас ця місія не є нездійсненною. Ми хочемо зберегти ворота на замку і перемогти. Ми готові і мотивовані. Віримо, що у нас є все, щоб досягти успіху"

"Гірники" після яскравих перемог над "Шальке" і "Андерлехтом" отримали відмінну можливість голосно заявити про себе і спробувати порадувати українських уболівальників другим півфіналом єврокубка поспіль. Тим не менш, нехай "Брага" і не іменита команда, але списувати з рахунків її до матчу не варто.

Останні матчі команд вийшли багатими на голи. "Шахтар" грав з "Динамо" відправив у ворота харків'ян вісім голів. А от "Брага" гостювала у "Бенфіки" і програла з рахунком 1:5. Так що, в плані настрою, у донеччан має бути явна перевага. Навіть історія на стороні "Шахтаря" - у 2010 році "гірники" двічі обіграли "Брагу" на груповому етапі Ліги Чемпіонів.

У обох колективів вистачає кадрових втрат. Не полетіли в Португалію Кучер, у якого дискваліфікація, і Шевчук, який отримав травму. Зате відновився Ракицький і зможе зміцнити сьогодні центр оборони донеччан. У "Барги" Фонсека не може розраховувати на Жосуэ, Алана і Руї Фонте.