БПП просить включити до порядку денного Ради законопроект щодо правок в "закон Савченко"

НовиниПолітика    17.10.2016 - 12:43
Фото: Олександр Третьяков
Фото: Олександр Третьяков
Кабмін у повному складі готовий прибути в Раду для розгляду бюджету в четвер, - Кириленко Комітет рекомендує Раді прийняти законопроект щодо заборони катувань ув’язнених

Йдеться про законопроект №5259

Фракція парламенту "Блок Петра Порошенка" (БПП) просить включити до порядку денного Верховної Ради України ряд законопроектів, в тому числі урядовий №5259, щодо змін в "закон Савченко". Про це нардеп від БПП Олександр Третьяков заявив на засіданні погоджувальної ради ВРУ, повідомляє "112 Україна".

"Наша фракція просить включити (до порядку денного) законопроекти №5271 про внесення змін до Цивільного процесуального кодексу щодо розгляду справ за участю присяжних, №5259 - зміни в ст. 72 Кримінального кодексу щодо удосконалення порядку зарахування терміну попереднього ув'язнення - і №5263 про внесення змін до закону про держслужбу щодо статусу працівників секретаріату депутатських фракцій", - заявив парламентар.

Нагадаємо, Кабінет міністрів України розраховує на прийняття Верховною Радою України законопроекту, який дозволить врегулювати проблему масового звільнення злочинців по так званому "закону Савченко", на цьому пленарному тижні.

Читайте в розділі

Е-декларація Лещенка: безкоштовна кімната і понад 150 тис. доларів готівкових коштів

Проти Клінтон відновили розслідування у справі про використання особистої пошти в службових цілях

Молдавські телеканали оштрафували за необ'єктивне висвітлення передвиборчої кампанії

On Top