Уряд розраховує на ухвалення Радою змін до "закону Савченко" наступного тижня

НовиниПолітика    11.10.2016 - 16:40
Фото: Володимир Гройсман
Фото: Володимир Гройсман
Кабмін виділив 45,2 га лісу під будівництво сховища відпрацьованого ядерного палива Кабмін схвалив план реалізації проектів Тwinning

Гройсман сподівається, що наступного пленарного тижня нардепи ухвалять зміни до "закону Савченко"

Кабінет міністрів України розраховує на ухвалення Верховною Радою України законопроекту, що дозволить урегулювати проблему масового звільнення злочинців за так званим "законом Савченко", наступного тижня. Про це прем’єр-міністр України Володимир Гройсман заявив під час засідання Ради регіонального розвитку, передає прес-служба уряду.

"Уряд розробив закон і вніс його в Парламент. Ми будемо розраховувати, що на наступному тижні його Парламент ухвалить для того, щоб зупинити ці злочинні речі по відношенню до українського народу", - підкреслив прем’єр.

Крім того, Гройсман зауважив, що за останнім рішенням Ради національної безпеки і оборони України Кабмін вніс в парламент рішення щодо змін до державного бюджету, де також регулюється питання щодо збільшення фінансування карного розшуку.

Нагадаємо, у ВРУ зареєстрований урядовий проект змін до "закону Савченко" про його незастосування до осіб, що вчинили тяжкі злочини.

Читайте в розділі

Павло Розенко: Підвищення мінімальної зарплати стане потужним ударом по «тіньових» зарплат

Уряд буде домагатися реальних термінів арешту для незаконних лісорубів, - Гройсман

Поїхати за кордон на постійне місце проживання хотіли б 13% росіян, - опитування

On Top