БПП просить Раду дати 2 тижні на розробку альтернативних законопроектів про контроль НАБУ

НовиниПолітика    07.12.2017 - 10:15
Фото: Артур Герасимов (УНІАН)
Фото: Артур Герасимов (УНІАН)

Герасимов зазначив, що протягом останнього місяця розгортається "взаємна боротьба між антикорупційними органами"

Фракція "Блок Петра Порошенка" просить Верховну Раду України дати 2 тижні на розробку альтернативних законопроектів про контроль Національного антикорупційного бюро України (НАБУ). Про це йдеться у заяві голови фракції БПП Артура Герасимова, повідомляє прес-служба БПП.

"Підтримуючи боротьбу з корупцією, я став ініціатором проекту закону №7362 "Про внесення змін до деяких законів України щодо забезпечення парламентського контролю". Водночас, розуміючи наскільки великого значення в суспільстві надається питанням, які покликаний вирішити наш законопроект, звертаюсь до голови Верховної Ради із закликом не поспішати виносити №7362 на голосування, давши можливість колегам-депутатам протягом 2 тижнів розробити та внести альтернативні законопроекти", - йдеться у заяві Герасимова.

Герасимов зазначив, що протягом останнього місяця розгортається "взаємна боротьба між органами, що були створені для боротьби з корупцією". Нардеп зазначив, що Рада повинна мати можливість загального впливу на ситуацію.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що з порядку денного Верховної Ради України знятий законопроект, який давав парламенту право одноосібного звільнення глави Національного антикорупційного бюро (НАБУ).

Нагадуємо, не забудьте обрати свій спосіб читати новини.
Messenger Telegram Chrome
On Top