БПП пропонує обмежити доступ до е-деклараціям чиновників

НовиниПолітика    30.09.2016 - 14:23
Фото: Гринів пропонує Раді зміни по ел-декларуванню
Фото: Гринів пропонує Раді зміни по ел-декларуванню

Відповідний законопроект зареєстровано у парламенті

Голова фракції Партії “Блок Петра Порошенка” Ігор Гринів вніс законопроект №5192 "Про внесення змін до Закону України "Про запобігання корупції" щодо запобігання злочинам проти життя і здоров’я особи та проти власності", який передбачає обмеження доступу до е-декларування чиновників. Про це повідомляє прес-служба БПП.

Зазначається, що законопроект спрямований на удосконалення порядку подання декларацій осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, з метою запобігання злочинам проти життя і здоров’я особи та проти власності.

"Ігор Гринів пропонує внести зміни у діючий закон, аби запобігти вчиненню злочинів проти життя та здоров’я декларантів, членів їх сімей, а також пов’язаних з ними осіб (контрагентів, які не є декларантами), а також запобігти злочинам проти власності всіх цих осіб", - сказано в повідомленні.

Зокрема, пропонується встановити, що окремі відомості, що зазначаються у декларації, а саме відомості про цінне рухоме майно, вартість та розмір отриманих подарунків, наявні грошові активи, у тому числі готівкові кошти, кошти, позичені третім особам, активи у дорогоцінних (банківських) металах, фінансові зобов’язання, видатки та усі правочини, вчинені у звітному періоді тощо, належатимуть до інформації з обмеженим доступом та не підлягатимуть оприлюдненню.

При цьому вказані відомості документом не прибираються з числа тих, що підлягають декларуванню. Законопроектом також не пропонується позбавити спеціально уповноважені органи у сфері запобігання та протидії корупції вільного доступу до цієї інформації.

Нагадаємо, Раді пропонують зобов'язати чиновників декларувати доходи співмешканців.

Нагадуємо, не забудьте обрати свій спосіб читати новини.
Messenger Telegram Chrome
On Top