ru ua

У БПП допускають нових кандидатів на прем’єра, крім Яресько і Гройсмана

У БПП допускають нових кандидатів на прем’єра, крім Яресько і Гройсмана Фото: Микола Кучер розповів про кандидатів у прем'єри

Питання щодо глави уряду обговорять на засіданні фракції 14 березня

Крім глави Мінфіну Наталії Яресько і спікера парламенту Володимира Гройсмана можуть з'явитися нові кандидати на посаду прем'єр-міністра України. Про це заявив народний депутат від "Блоку Петра Порошенка" Микола Кучер в ефірі "5 каналу", повідомляє прес-служба його політсили.

"У нас дійсно у понеділок (14 березня - ред.) о 17:00 відбудеться засідання фракції "Блоку Петра Порошенка", на якому будуть розглядатися питання, хто може очолити уряд", - підтвердив він.

"Реально сьогодні ті кандидатури на посаду прем'єр-міністра, за яких говорять, - це Яресько, це Гройсман, і я так думаю, що до того часу можуть з'явитися кандидатури зовсім нових якихось людей - тих людей, про яких сьогодні не говорять", - заявив Кучер.

Нардеп також додав, що втрата довіри до уряду свідчить про те, що Кабмін у принципі не працював ні з суспільством, ні з Верховною Радою.

Нагадаємо, керівники фракцій і депутатських груп Верховної Ради домовилися продовжити консультації щодо виходу з кризової ситуації в українському парламенті 14 березня.