Більшість членів ЄС налаштовані продовжити санкції проти РФ, - Клімкін

НовиниПолітика    18.08.2016 - 05:34
Фото: міністр закордонних справ України Павло Клімкін
Фото: міністр закордонних справ України Павло Клімкін

20-21 жовтня відбудеться дуже важлива для України Європейська Рада

Абсолютна більшість членів ЄС налаштовані продовжувати санкції проти Росії до повного виконання мінських домовленостей. Про це заявив міністр закордонних справ України Павло Клімкін в ефірі "5 каналу".

"Час істини, дійсно, буде в грудні, але 20-21 жовтня відбудеться дуже важлива Європейський Рада, на якій буде багато питань, включаючи питання відносин ЄС з Росією. Під час цієї Європейської Ради буде змістовна дискусія. Насправді, те, що я бачу сьогодні - це чітка лінія абсолютної більшості членів ЄС на продовження санкцій то того моменту, як дійсно Мінськ буде виконаний", - заявив Клімкін.

Що ж стосується відносин між Україною і РФ, то, на думку міністра, вони існують не за змістом, а за формою.


"Для чого ми їх використовуємо? І ми їх використовуємо для допомоги українцям, які перебувають у Росії. В Росії мільйони українців. Ми допомагаємо політичним в'язням, але також і всі українському ... Чисто по формі, з точки зору гуманітарних відносин - воно працює, а Росія це свідомо використовує для провокування. Якщо Росія піде цим шляхом (розрив дипломатичних відносин - ред.), То це буде ініціатива Росії і відповідним чином уся відповідальність за всі подальші кроки повинен покладатися виключно на Росію", - заявив міністр закордонних справ України.

Нагадаємо, Порошенко закликав ЄС посилити санкції проти Росії через провокацій в Криму.

 

On Top