Більше половини росіян схвалюють нанесення силами РФ авіаударів в Сирії, - опитування

НовиниСуспільство    31.10.2016 - 18:11
Фото: більше половини росіян схвалюють нанесення силами РФ авіаударів у Сирії
Фото: більше половини росіян схвалюють нанесення силами РФ авіаударів у Сирії

49% респондентів впевнені, що Росії варто продовжувати брати участь в сирійському конфлікті

Більше половини росіян (52%) схвалюють нанесення військово-повітряними силами Росії авіаударів в Сирії. Про це свідчать результати опитування щодо сирійського конфлікту, передає "Левада-центр".

Так на запитання "Як ви ставитеся до нанесення військово-повітряними силами Росії авіаударів в Сирії" 16% росіян відповіли, що цілком позитивно, ще 36% повідомили, що скоріше позитивно, ніж негативно. У той же час 23% респондентів не змогли відповісти.

Близько 20% росіян вважають, що після російських бомбардувань в Сирії ставлення до РФ на міжнародній арені покращилося, 26% відповіли, що ставлення не змінилося, в той же час 36% впевнені, що ставлення країн до Росії погіршилося.

У той же час майже половина респондентів (49%) впевнені, що Росії варто продовжувати брати участь в сирійському конфлікті, 28% вважають, що РФ не потрібно втручатися в те, що відбувається в Сирії, і 24% росіян не змогли відповісти.

Також 48% учасників опитування повідомили про свої побоювання, що нинішнє загострення відносин Росії із Заходом з приводу Сирії може перерости в третю світову війну. Відсутність подібних побоювань зафіксовано у 42 % респондентів.

В опитуванні брали участь 1600 осіб у віці 18 років і старше в 137 населених пунктах 48 регіонів РФ.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що Путін готується завдати удару по Алеппо під час виборів в США.

On Top