ua en ru

Бойовики обстріляли гуманітарний конвой

Бойовики обстріляли гуманітарний конвой Фото: гумконвой потрапив під обстріл бойовиків (GettyImages)

На Донбасі під обстріл бойовиків потрапив гуманітарний конвой Червоного Хреста. Це сталося під час його проходження КПВВ "Щастя".

Оновлено 15:19. Головнокомандувач ЗСУ спростував інформацію щодо обстрілу гумконвою Червоного хреста. Це була колонна з допомогою від ООН.

"За уточненою інформацією, це були автомобілі не Червоного Хреста, а колона з гуманітарною допомогою від представників Управління Верховного Комісара ООН у справах біженців", - уточнив Залужний.

"Сьогодні близько 12:00 російські окупаційні війська здійснили обстріл КПВВ "Щастя", що в Луганській області, де в цей час проходив перевірку Держприкордонслужби гуманітарний конвой Міжнародного комітету Червоного Хреста, який рухався з непідконтрольної території", - написав Залужний.

За його словами, обстріл був здійснений з великокаліберного кулемета (близько 50 пострілів), міномета 82 мм (3 постріли), гранатомета АГС-17 (10 пострілів) з населеного пункту Весела Гора.

"Чотири авто зі складу гуманітарного конвою пройшли КПВВ, люди були евакуйовані в укриття. Вісім авто залишилися у міжпозиційній зоні", - розповыв Залужний.

Він додав, що втрат серед цивільних осіб та складу Об’єднаних сил внаслідок обстрілу немає.

Бойовики обстріляли гуманітарний конвой

Фото: наслідки обстрілу бойовиками гумконвою Червоного хреста (facebook.com/CinCAFU)