ua en ru

Бочковський заявив, що в компанії УНЛ немає конфлікту

Бочковський заявив, що в компанії УНЛ немає конфлікту У компанії УНЛ немає конфлікту

Директор УНЛ заявив, що інформація в ЗМІ про конфлікт, є недостовірною

Директор Української національної лотереї (УНЛ) Андрій Бочковський заявив, що інформація в ЗМІ про конфлікт у компанії є недостовірною. Про це Бочковський, який є директором УНЛ з 2011 року, повідомляє прес-служба компанії.

Зокрема, він заявив про аналогічну спробу дезінформування, розпочату у березні 2017 року.

"Днями на сайті bihus.info і в передачі "Наші гроші" з'явилася недостовірна і маніпулятивна публікація про компанії УНЛ. Ніякого конфлікту між співзасновниками компанії УНЛ не було. Це підтверджують заяви самих співзасновників та їх уповноважених осіб", - сказав Бочковський.

Він заявив, що в листопаді-грудні 2015 року відбулася невдала спроба незаконного заволодіння компанією з боку групи шахраїв.

"Безпосередньо спроба силового захоплення офісу УНЛ відбулася 16 грудня 2015 групою невстановлених осіб на підставі сфальсифікованих судових рішень. В цей день правоохоронні органи, співробітники ГПУ (в той час очолюваної Віктором Шокіним, - ред.), і народні депутати, розібравшись у ситуації, не дали реалізувати схему незаконного заволодіння компанією УНЛ", - повідомив топ-менеджер компанії.

Крім того, він підтвердив, що Валерій Коваленко був і залишається засновником компанії УНЛ.

Народні депутати Гліб Загорій і Олександр Третьяков, яким ЗМІ приписують участь в конфлікті з Валерієм Коваленком, у соцмережі Facebook опублікували спільні фото з тими, кого в публікаціях позначають як жертв конфлікту.

alt

Вони також спростували інформацію про конфлікт. За даними ЗМІ, Гліб Загорій і Валерій Коваленко є кумами.