Bloomberg назвав необхідні для збалансування бюджетів Росії і ОПЕК ціни на нафту

НовиниЕнергетика    28.11.2016 - 13:58
Фото: Bloomberg проаналізував світові ціни на нафту
Фото: Bloomberg проаналізував світові ціни на нафту
Іран сподівається на укладення угоди ОПЕК щодо скорочення видобутку нафти Саудівська Аравія відмовилася від участі в переговорах ОПЕК із Росією

Розбіжності щодо скорочення видобутку і обсягів скорочення пов'язані з різними потребами бюджетів країн-видобувачів

Міжнародне агентство Bloomberg озвучило рівень цін на нафту, який необхідний найбільшим нафтовидобувним країнам світу і Росії для збалансування їх бюджетів. Про це пише Bloomberg.

Так, Bloomberg, проаналізувавши дані Міжнародного валютного фонду і підрахунки світових інвестиційних банків, прийшов до висновку, що рівень світової ціни на нафту, який дозволить збалансувати бюджети країн-членів ОПЕК, варіюється від 47,8 доларів до 117,5 доларів за барель.

Зокрема, найменша потреба у зростанні котирувань нафти на світових ринках у Кувейту, якому для збалансування бюджету досить середньої ціни бареля нафти на рівні 47,8 доларів. Більш гостра потреба у підвищенні світових нафтових котирувань, на думку Bloomberg, спостерігається в Еквадору та Венесуели. Для них недостатній ріст до 50-55 доларів за барель, оскільки подолання дефіциту їх держбюджетів вимагає збільшення нафтових котирувань до 104,69 і 117,5 доларів за барель відповідно.

Що стосується Росії, яка не є членом ОПЕК, то для стабілізації держбюджету, їй необхідна середня світова ціна нафти на рівні 69 доларів за барель.

Нагадаємо, у Росії назвали умову приєднання до угоди ОПЕК з видобутку нафти.

Читайте в розділі

Україні вистачить запасів у ПСГ для опалювального сезону 2016-2017, - Коболєв

Спроб мирової угоди між "Нафтогазом" і "Газпромом" не було, - Коболєв

Транзитні проекти в обхід України здешевлять її ГТС у п’ять разів, - Коболєв

On Top