ru ua

Блок Меркель розкритикував главу МЗС Німеччини за ідею зняття санкцій проти РФ

Блок Меркель розкритикував главу МЗС Німеччини за ідею зняття санкцій проти РФ Фото: Зігмар Габріель (facebook.com/sigmar.gabriel)

Представники ХДС/ХСС у Бундестазі виступили проти покрокового зняття санкцій проти Росії

Представники очолюваного канцлером Німеччини Ангелою Меркель Християнсько-демократичного союзу (ХДС) розкритикували міністра закордонних справ Зігмара Габріеля за ідею покрокового зняття санкцій проти Російської Федерації, передає Bild am Sonntag.

"Поки російський уряд не виконує мінські угоди, скасування санкцій є абсолютно неправильним сигналом і сигналом (президенту РФ, - ред.) Путіну не змінювати свою політику", - зазначив глава міжнародного комітету Бундестагу Норберт Реттген.

Він також підкреслив, що на коаліційних переговорах ХДС разом з СДПН "були єдині в думці, що зараз хід за Росією". Також повідомляється, що заступник голови блоку правоцентристських політичних партій ХДС/ХСС Йохан Вадефуль вважає заяву Габріеля невідповідною переговорам коаліції. Він додав, що поступове послаблення санкцій проти Росії не розглядається.

Нагадаємо, 17 лютого під час Мюнхенської конференції Габріель заявив, що допускає покрокове зняття санкцій ЄС з Росії після того, як на Донбас направлять миротворчу місію ООН.