Найближчі 2 місяці інвестиції в золото будуть невигідними, - експерт

Середа 23 червня 2010 14:03

Найближчі 2 місяці інвестиції в золото будуть невигідними. Про це на прес-конференції заявив експерт аналітичного департаменту X-Trade Brokers Ukraine Володимир Олексюк, передає кореспондент РБК-Україна.

За його словами, золото з початку поточного року на світових ринках подорожчало на 15%. Однак світовий попит на нього в першому кварталі поточного року знизився на 25% в порівнянні з аналогічним періодом минулого року. 21 червня ціна на золото встановила новий історичний максимум 1264,59 дол. за трійську унцію. В Україні, де ціна золота залежить від світової, цей максимум склав 318 грн/г.

«Час інвестувати в золото по всіх характеристиках ринку вже проходить. До кінця літа значного росту, який перекриє прибутковість вкладень  в депозити чи у фондовий ринок, від золота очікувати не варто. Весь рух ціни на нього сконцентрується в рамках 1280 дол./унцію, що від поточних цін не перевищує 2,1%», - робить висновок В.Олексюк.

Окрім того, експерт додав, що інвестиції в золото в порівнянні з короткостроковими депозитами в національній валюті на сьогодні не вигідні, оскільки середні відсоткові ставки  по таких банківських внесках терміном на 2 місяці і більше складають 2,71%. Валютні ж депозити за 2 місяці можуть принести 1,3% прибутку,  а що стосується євро, то В.Олексюк прогнозує, що за рахунок зростання його курсу до долара «можна отримати додатковий бонус в 4%», якщо співвідношення долар/євро складе 1:1, 2850.

Читайте РБК-Україна в Google News

On Top
Продовжуючи переглядати RBC.UA Ви підтверджуєте, що ознайомилися з Політикою конфіденційності Правилами користування сайтом і згодні з використанням файлів cookie. Ознайомитися
Погоджуюся