Білоус допускає виставлення ОПЗ на продаж у квітні 2016

НовиниПолітика    28.01.2016 - 21:57
Фото: Ігор Білоус
Фото: Ігор Білоус

Глава ФДМУ розраховує на прийняття закону про заборону участі РФ у приватизації через два тижні

Одеський припортовий завод (ОПЗ) можуть виставити на продаж вже в квітні 2016 року. Про це у Facebook повідомив голова Фонду державного майна України Ігор Білоус.

"Нарешті ми можемо сподіватися, що приватизаційний процес зрушиться з місця - Верховна Рада прийняла в першому читанні за основу законопроект 2319-д... Якщо через два тижні законопроект буде прийнятий в цілому, можемо говорити про виставлення ОПЗ на продаж вже в квітні", - повідомив Білоус.

Нарешті ми можемо сподіватися, що приватизаційний процес зрушиться з місця – Верховна Рада прийняла у першому читанні за...

Опубликовано Ігором Білоусом 28 января 2016 г.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що Рада планує заборонити РФ брати участь у приватизації українськго держмайна.

Відповідний проект закону №2319а-Д "Про внесення змін у деякі закони України (щодо уточнення деяких положень)" за основу в першому читанні підтримали 237 депутатів.

Відповідно до законопроекту, для посилення захисту національних інтересів у процесі реформування відносин власності пропонується не допускати до процесів приватизації в якості покупців до кінцевого бенефіціарного власника (контролера) юридичні особи або пов'язані з ними особи, зареєстровані в державах, які визнані ВРУ державою-агресором або щодо яких застосовано санкції згідно із законодавством, юридичні особи, власником будь-якої кількості акцій (часток, паїв) яких є резидент держави, яка визнана парламентом державою-агресором і держави, які визнані ВРУ державою-агресором

On Top