Безробіття в Польщі досягло рекордно низького рівня

Середа 25 квітня 2018 21:15
Безробіття в Польщі досягло рекордно низького рівня
Ілюстративне фото (РБК-Україна)

На сезонні роботи потрібно все більше людей

У Польщі у березні рівень безробіття склав 6,6 відсотка. Про це повідомляється в інформації поширеної Головним статистичним управлінням Польщі, передає Польське радіо.

Зокрема, повідомляється, що 6,6 відсотка безробіття в Польщі в березні - це результат, який передбачав Міністерство сім'ї, праці та соціальної політики. У порівнянні з лютим, у березні безробіття зменшилася на 0,2 відсотка.

За словами головного економіста організації Роботодавців РП Лукаша Козловського, це дуже хороший результат, який показує, що вже почалася сезонна робота.

"Разом з позитивною економічною кон'юнктурою, це причина більш швидкого темпу зменшення безробіття. Кон'юнктура є настільки корисною, що поліпшення відчутне в кожному регіоні, і він буде все більше протягом наступних місяців", – сказав Козловський.

Як він вважає, економічні дані за квітень будуть ще краще.

Нагадаємо, як повідомлялося раніше, для забезпечення і збереження економічного зростання в Польщі потрібна робоча сила з України.

Дефіцит кваліфікованих кадрів Польща відчула особливо гостро в останні роки. За цей період в країні спостерігався стійкий економічне зростання і скорочення рівня безробіття. Однак проблемними для польського ринку праці виявилися такі негативні тенденції як все помітніше старіння населення та трудова міграція серед молодих поляків в багаті країни Західної Європи. У країні з 38-мільйонним населенням працюють тільки 16 мільйонів.

Читайте РБК-Україна в Google News

On Top
Продовжуючи переглядати RBC.UA Ви підтверджуєте, що ознайомилися з Політикою конфіденційності Правилами користування сайтом і згодні з використанням файлів cookie. Ознайомитися
Погоджуюся