У Бескидський тунель було інвестовано майже 3 млрд гривень, - Порошенко

Четвер 24 травня 2018 14:55
У Бескидський тунель було інвестовано майже 3 млрд гривень, - Порошенко
Фото: Петро Порошенко (president.gov.ua)

Бескидський тунель є найбільшим інфраструктурний проектом, реалізованим в Україні протягом останніх 10 років

У новий Бескидський тунель у Карпатах між Закарпаттям та Львівською областю було інвестовано майже 3 млрд гривень. Про це під час відкриття тунелю сьогодні, 24 травня 2018, сказав президент України Петро Порошенко, передає кореспондент РБК-Україна.

За його словами, Бескидський тунель є найбільшим інфраструктурним проектом, реалізованим в Україні протягом останніх 10 років. Тунель збудували за чотири роки та здали в експлуатацію на сім місяців раніше запланованого часу.

"У будівництво нового Бескидського тунелю було інвестовано майже 3 мільярди гривень.. Від цього тунелю залежить дуже багато. 60% експортного потоку, який перевозиться залізницею, іде через Бескидський тунель", - сказав Порошенко.

Президент також зазначив, що старий тунель, який перебуває в аварійному стані і міг зачинитися будь-якої миті, пропускав 40-45 пар поїздів на добу. Новий тунель зможе пропустити більше сотні поїздів. Раніше швидкість руху поїздів тунелем була 2-40 км/год, тепер же в новому тунелі вона становитиме 60 км/год.

 

Бескидський тунель відкрито! Це проект, завдяки якому Україна стає ще ближчою до Європейського Союзу, а Євросоюз – до України.

Опубліковано Петром Порошенком 24 травня 2018 р.

Цей тунель є частиною міжнародного транспортного коридору, який прямує територією Італії, Словенії, Угорщини, Словаччини, України.

Новий тунель є результатом співпраці "Укрзалізниці", Європейського банку реконструкції та розвитку, Європейського інвестиційного банку.

Нагадаємо, раніше повідомлялось, що новий Бескидський тунель у Карпатах буде відкрито сьогодні, 24 травня 2018.

Читайте РБК-Україна в Google News

On Top
Продовжуючи переглядати RBC.UA Ви підтверджуєте, що ознайомилися з Політикою конфіденційності Правилами користування сайтом і згодні з використанням файлів cookie. Ознайомитися
Погоджуюся