Біля берегів Лівії потонули 90 мігрантів

Біля берегів Лівії потонули 90 мігрантів
Фото: порятунок біженців (wikimedia.org)

Лівія популярний транзитний маршрут для мігрантів

Дев'яносто мігрантів потонули, пливучи на човні вздовж лівійського узбережжя. Про це з посиланням на Агентство з міграції ООН повідомляє BBC.

Троє людей, яким вдалося врятуватися, розповіли, що більшість загиблих були громадянами Пакистану, але ця інформація поки що залишається непідтвердженою.

Також агентство повідомляє, що 10 тел викинуло на лівійський берег.

Зазначимо, що Лівія – популярний транзитний маршрут для мігрантів, які хочуть дістатися до Європи по морю. 

Нагадаємо, як повідомлялося раніше, за три дні січня лівійським властям вдалося врятувати близько 700 осіб. В суботу 6 січня в Середземному морі пройшла рятувальна операція після першого в 2018 році корабельної аварії, жертвами катастрофи стали 64 людини.

Також повідомлялося, що про лютого 2018 року Європейський союз планує повернути в рідні країни 15 тис. Біженців, які перебувають в Лівії і прагнуть переправитися в Європу. Йдеться про біженців з африканських країн, які прибули до Лівії і очікують можливості переправитися через Середземне море. Так, в 2017 році  було повернуто 16,5 тис. Біженців, роком раніше їх було лише 2 тис. 700.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся