ua en ru

Білоруських опозиціонерів пропустили на територію України, - прикордонники

12:39 08.09.2020 Вт
1 мин
Білоруських опозиціонерів пропустили на територію України, - прикордонники Фото: Антон Родненков і Іван Кравцов (колаж РБК-Україна)

У Державній прикордонній службі України (ДПСУ) повідомили, що білоруські опозиціонери Антон Родненков та Іван Кравцов пройшли заходи прикордонного контролю. Марії Колеснікової з ними не було.

Про це повідомляє прес-служба ДПСУ.

Колеснікова в пункти пропуску для проходження прикордонного контролю не прибувала.

"В даний час громадяни РБ А. Родненков та І. Кравцов після проходження всіх необхідних заходів прикордонного контролю прослідували на територію України", - йдеться у повідомленні.

Зазначимо, білоруські прикордонники заявили про затримання Родненкова та Кравцова на території України. Втім, українська сторона цю інформацію спростувала.

В українському МВС заявили, що білоруських опозиціонерів насильно вивезли в Україну.

Нагадаємо, Прикордонний комітет повідомив, що Колеснікова, Родненков і Кравцов перетнули кордон з Україною в пункті пропуску "Олександрівка". Пізніше стало відомо, що Колеснікова була затримана на кордоні.

Или читайте нас там, где вам удобно!
Больше по теме: