Білорусія з 2011 р. вводить разові ліцензії на імпорт солодового пива з України

Білорусія вводить разові ліцензії на імпорт солодового пива з України з 1 січня 2011 р. по 31 грудня 2012 р. відповідно до своїх зобов'язань в рамках Митного союзу з Казахстаном і Російською Федерацією. Про це йдеться в постанові (від 21 грудня 2010 р. № 1860), опублікованому на сайті Ради міністрів республіки.

Згідно з документом, разові ліцензії будуть видаватися Міністерством торгівлі за погодженням з державним концерном "Белгоспищепром".

Так, Білоруський державний концерн харчової промисловості "Белгоспищепром" погоджує заяву про видачу ліцензії на імпорт пива солодового при наявності укладеного між зазначеним концерном і організацією - виробником пива солодового Україна угоди про умови поставок до Білорусії пива солодового, встановлює мінімальні ціни на пиво солодове, і умови , що зовнішньоторговельним контрактом (договором) передбачається постачання пива солодового у Білорусію за цінами не нижче мінімальних цін, встановлених угодою про умови поставок пива солодового.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся