ru ua

Білогородський заявив, що Пашинський "курирував" його арешт

Білогородський заявив, що Пашинський "курирував" його арешт Фото: Сергій Пашинський

Справу Білогородського розгляне Вищий спеціалізований суд

Народний депутат від "Народного фронту" Сергій Пашинський є "куратором рейдерської схеми", в якій задіяні народні депутати, силові структури, суди і представники бізнесу. Про це заявив бізнесмен, депутат Донецької обласної ради Сергій Білогородський, передають українські ЗМІ.

Зокрема, він зазначив, що народний депутат Сергій Пашинський "курирував" його арешт.

Нагадаємо, у червні 2016 року Шевченківський суд Києва постановив заарештувати на два місяці Сергія Білогородського. Депутату Донецької облради інкримінували фінансування тероризму, виражене в тому, що підприємства, якими він володіє, "платили податки" так званій ДНР.

За даними Білогородського, його заарештували за заявою Владислава Дрегера. При цьому він також заявив, що його арешт "курирував" народний депутат Сергій Пашинський на прохання Андрія Левуса і Сергія Висоцького.

"Саме через Пашинського віддавалися накази начальника слідчого управління СБУ Григорію Остафійчуку та заступнику генпрокурора Дмитру Сторожуку мене посадити. Що ж стосується А. Левуса і С. Висоцького, особисто я з ними не знайомий. Однак вони добре знають заявника В Дрегера. Те, як "Народний фронт" впливає на мою долю, я не виключаю, що на рішення комісії при Мін'юсті по моїх компаніях було вчинено тиск однопартійцями міністра", - заявив Білогородський.

Як у свою чергу заявила адвокат Білогородського Юлія Семенчук, у слідства доказів його провини немає. Вона впевнена, що "справа затягується для того, щоб як можна довше утримати її клієнта в СІЗО, з метою захопити його бізнес".

"На превеликий жаль, після Революції Гідності наші правоохоронні органи ретельно не були люстровані. І справа Білогородського нічого спільного з правосуддям не має. Замовлення колишнього бізнес-партнера В. Дрегера – так! Я це вимушена констатувати, виходячи з матеріалів слідства. Мій клієнт сидить вже майже 8 місяців, а тим часом його підприємства (Сватівський завод, "Голден Сідс", "Спілка заводів важкого машинобудування", "Приватна Охорона", "Агрофірма "Маяки" і "Рай-Олександрівський елеватор", - ред.) за допомогою продажних реєстраторів захопили рейдери. Більше того, сприяє їм нещодавно створена при Мін'юсті комісія з питань розгляду скарг у сфері державної реєстрації. Саме вони повинні скасувати незаконні дії реєстраторів. Проте всім компаніям мого клієнта було відмовлено в розгляді незаконного захоплення його власності з формальних причин. А саме, неправильно були оформлені скарги", - сказала адвокат.

Вона переконана, що її слова підтверджує і відповідь комісії на запит бізнес-омбудсмена. Більш того, на думку Семенчук, ця справа вплине на репутацію всієї держави Україна, оскільки підприємство "Рай-Олександрівський елеватор" - це спільний проект з китайським інвестором.

Білогородський заявив, що Пашинський "курирував" його арештБілогородський заявив, що Пашинський "курирував" його арешт

За даними українських ЗМІ, тепер справу Білогородського розгляне Вищий спеціалізований суд.

Крім того, згідно з інформацією видання, 27 грудня 2016 р. Шевченківський районний суд Києва продовжив бізнесменові арешт з переведенням справи в іншу інстанцію, постанова оскарженню не підлягає.