ru ua

Байден і Нетаньяху обговорили ситуацію в Секторі Газа після удару Ізраїлю по висотці

Байден і Нетаньяху обговорили ситуацію в Секторі Газа після удару Ізраїлю по висотці Фото: наслідки ракетних обстрілів в Ізраїлі (twitter.com\paldf5)
Автор: РБК-Україна

Президент США Джо Байден і прем'єр-міністр Ізраїлю Біньямін Нетаньяху обговорили ситуацію в Секторі Газа після удару ізраїльських ВПС по висотній будівлі, де знаходилися офіси місцевих та міжнародних ЗМІ. Нетаньяху підкреслив, що військові роблять все, щоб не завдати шкоди цивільним.

Про це повідомляє Times of Israel з посиланням на заяву офісу прем'єр-міністра Ізраїлю.

"Під час сьогоднішнього дзвінка Нетаньяху поінформував Байдена про операції Ізраїлю в Секторі Газа і про те, які кроки в майбутньому він планує там зробити", - йдеться в повідомленні.

Зазначається, що Нетаньяху подякував Байдену за "непохитну підтримку" США права Ізраїлю на самозахист. Прем'єр також підкреслив у розмові, що ізраїльські військові роблять все, щоб "не завдати шкоди ні в чому не винним громадянам". За його словами, про удари населення попереджають заздалегідь і дають час на те, щоб покинути зони їх нанесення.

"Доказом цього є те, що у висотних будівлях, де є терористичні об'єкти, атакованих ЦАХАЛом, їх жителям дається час на евакуацію", - наголошується в повідомленні.