"Барселона" перервала 22-матчеву безпрограшну домашню серію "Реала"

"Барселона" перервала 22-матчеву безпрограшну домашню серію "Реала" Фото: "Реал" - "Барселона"

Обидва клуби лідирують в таблиці чемпіонату Іспанії

Каталонська "Барселона" перервала тривалу серію мадридського "Реала" без поразок на домашньому стадіоні у рамках чемпіонату Іспанії. Про це в Twitter повідомляє статистичний агрегатор Opta.

Поєдинок 33 туру Ла ліги між командами закінчився поразкою "вершкових" з рахунком 2:3. До цієї зустрічі "мадридці" 22 матчі не програвали в рідних стінах - 18 перемог і 4 нічиї. Востаннє Бланкос зазнали поразки на Сантьяго Бернабеу 27 лютого 2016 року, коли в мадридському дербі перемогу здобув Атлетіко - 0:1.

"Реал" і "Барселона" лідирують в таблиці чемпіонату Іспанії, маючи в активі по 75 очок, але у мадридців є матч в запасі.

Нагадаємо, головний тренер мадридського "Реала" Зінедін Зідан залишиться на своїй посаді по закінченні поточного сезону. Президент мадридців Флорентіно Перес запевнив французького фахівця, що він залишиться наставником команди в незалежності від результатів в кінцівці сезону.