Банки підвищили депозитні ставки для населення

Банки підвищили депозитні ставки для населення
Фото: каса в банку (Віталій Носач, РБК-Україна)

Ставка за гривневими депозитами зросла до 15%

У вересні 2019 року середні процентні ставки банків за новими депозитами у гривні для населення зросли на 1,8 в.п. до 14,7 % річних. Про це повідомляє РБК-Україна з посиланням на оперативні дані Національного банку України.

За даними НБУ, ставки за новими депозитами для населення у валюті за вересень зросли з 2,7% до 2,8%.

У вересні 2019 року ставки за гривневими депозитами для підприємств знизилися на 0,4 в.п. до 13,0% річних, за валютним знизилися на 0,2 в.п. до 1,7%.

Банки підвищили депозитні ставки для населення

bank.gov.ua

Депозитний портфель банків у вересні залишився на рівні 974 млрд грн, в т. ч. населення скоротився на 1,1% до 510 млрд грн, підприємств зріс на 1,0% до 433 млрд грн.

Банки підвищили депозитні ставки для населення

bank.gov.ua

Нагадаємо, за даними "Опитування про умови банківського кредитування" за II квартал, проведеного Національним банком, українські банки очікують зростання обсягів депозитів протягом наступних 12 місяців.

Як повідомляло РБК-Україна, процентні ставки по новим кредитам банків для населення у вересні 2019 року в національній валюті становили 35,9% річних, що на 0,2 в.п. нижче, ніж у серпні (36,1%).

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся