Бакрадзе: Збройним силам Росії все одно доведеться піти з Грузії

Міжнародна політичне середовище в даний час така, що Збройним силам Росії все одно доведеться покинути територію Грузії. Про це сьогодні, у третю річницю початку серпневої війни 2008 р., заявив спікер парламенту Грузії Давид Бакрадзе.
"Росії рано чи пізно обов'язково доведеться завершити окупацію. Такі резолюції, які прийняв сенат США, означають, що насправді все інакше. Реальність одна, і вона відображена в міжнародних документах", - сказав Бакрадзе. - "Росія і сьогодні порушує міжнародне право, вона незаконно окупувала території Грузії, Росія повинна виконати 6-пунктову угоду і вивести свої війська з Грузії".
Також Бакрадзе зазначив, що в даний час кожен одинадцятий житель Грузії є біженцем.
"Це вкрай гнітюча статистика, і влада країни роблять все для того, щоб вони повернулися у власні будинки", - заявив спікер парламенту Грузії під час поїздки в сел. Сагурамо в 25 км від Тбілісі, де компактно проживає частина біженців.
За його словами, кількість біженців у Грузії визначається "величезним числом".
"Це найважче і хворобливе спадщина агресивної політики Росії останніх 20 років, включаючи агресію 2008 р.", - сказав він.
У Грузії сьогодні відзначається третя річниця початку "п'ятиденної війни" 2008 р.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся