Азаров: Проблему приватизації гуртожитків можна вирішити шляхом їх передачі на баланс місцевій владі

Проблему приватизації гуртожитків можна вирішити шляхом їх передачі на баланс місцевій владі. Таку думку висловив прем'єр-міністр Україна Микола Азаров під час спілкування з користувачами соціальної мережі Facebook.

За його словами, на останньому засіданні уряд розглядав законопроект про передачу всіх гуртожитків на баланс місцевих органів влади, що дасть можливість здійснити, в тому числі і приватизацію, а також виділити значні кошти на підтримку гуртожитків у нормальному стані.

"Коли ми обговорювали цей законопроект, виникло питання. Зрозуміло, що робити з гуртожитками, що перебувають на балансі міністерств і відомств, а також державних підприємств. Але ж значна частина гуртожитків у свій час разом з підприємствами була приватизована, і власники зараз правдами і неправдами домагаються виселення людей з гуртожитків. Тому і ця проблема повинна бути вирішена шляхом передачі цих гуртожитків на баланс місцевих органів влади. Ми дали розробникам тиждень для того, щоб знайти вирішення цього питання", - заявив Микола Азаров.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся