Азаров доручив щорічно оновлювати парк машин швидкої допомоги на 1 тис. машин

Понеділок 21 січня 2013 17:29

Прем'єр-міністр України Микола Азаров доручив щорічно оновлювати парк машин швидкої допомоги на 1 тис. машин. Про це він заявив на сьогоднішньому засіданні уряду, повідомляє прес-служба Кабміну.

"Парк машин "швидкої" треба міняти, тисячу автомобілів в цьому році, тисячу в наступному. Треба знайти ресурси, щоб рухатися такими темпами", - заявив Азаров.

При цьому він відзначив необхідність "вивчити питання виготовлення таких автомобілів з обладнанням в Україні", щоб закуповувати тільки те, що не роблять вітчизняні підприємства.

У теж час, за словами міністра охорони здоров'я Раїси Богатирьової, виділяється достатньо коштів як для необхідного набору медикаментів для швидкої допомоги, так і для пального для автомобілів.

У свою чергу, Микола Азаров дав доручення негайно перевіряти всі сигнали про вимагання грошей "на бензин" за виїзд "швидкої", на медикаменти, а за результатами службового розслідування суворо карати винних.

Читайте також: МОЗ в 2013 р. закупить 1200 автомобілів швидкої допомоги на суму близько 1 млрд грн.

Читайте РБК-Україна в Google News

On Top
Продовжуючи переглядати RBC.UA Ви підтверджуєте, що ознайомилися з Політикою конфіденційності Правилами користування сайтом і згодні з використанням файлів cookie. Ознайомитися
Погоджуюся