Азаров обговорив з прем’єром Білорусії проекти спільної розробки і виробництва світлодіодів і субстанцій для ліків

НовиниПолітика    23.08.2011 - 03:32

Прем'єр-міністр України Микола Азаров 22 серпня провів телефонну розмову з головою Ради Міністрів Білорусії Михайлом М'ясниковичем, повідомляє прес-служба Кабміну. В ході неї сторони обговорили актуальні питання двосторонніх відносин.

Азаров попросив М'ясниковича розглянути проекти спільної розробки і виробництва світлодіодів і субстанцій для ліків. У обох країн в цій сфері є і добротні напрацювання, і необхідна виробнича база. А об'єднання зусиль обіцяє ефект акселерації виробництва і посилення маркетингових позицій, вважають в Кабміні. В Україні проекти буде реалізовано в межах програм енергоефективності та імпортозаміщення.

Глава українського уряду підкреслив, що світлодіоди мають дуже гарні перспективи на світовому ринку, а вітчизняне фармакологічне виробництво уряд буде підтримувати і відроджувати після удару, завданого йому транснаціональними корпораціями в 90-х рр. Україна щороку імпортує ліків приблизно на 4 млрд дол., а тому зменшення залежності від імпорту, в багатьох випадках критичного - це стратегічний пріоритет для уряду.

Також сторони обговорили стан справ в сільському господарстві, хід збирання врожаю і осінньо-польових робіт.

Нагадуємо, не забудьте обрати свій спосіб читати новини.
Messenger Telegram Chrome
On Top