Австрійський канцлер виключив вступ Туреччини до Євросоюзу

НовиниПолітика    27.07.2017 - 13:34
Фото: Крістіан Керн (facebook.com/bundeskanzler.christian.kern)
Фото: Крістіан Керн (facebook.com/bundeskanzler.christian.kern)

Канцлер заявив, що Туреччина "переступила майже всі червоні лінії" щодо прав людини

Канцлер Австрії Крістіан Керн заявив, що Туреччина "ніколи в житті" не зможе вступити в Європейський союз. Про це він сказав в інтерв'ю газеті Frankfurter Allgemeine Zeitung.

"Європа ніколи в житті не зможе переварити вступ Туреччини (в Євросоюз, - ред.) чисто з економічних причин", - підкреслив канцлер.

Він також зазначив, що Туреччина "переступила майже всі червоні лінії" щодо прав людини. Канцлер вважає "актом диктаторської влади" дії турецької влади проти правозахисників, журналістів і окремих членів парламенту.

Нагадаємо, раніше верховний представник ЄС із закордонних справ Федеріка Могеріні заявила, що Туреччина залишається кандидатом на членство в Євросоюзі, незважаючи на занепокоєння, що порушення прав людини в цій країні може завадити переговорам. Також під час переговорів у Брюсселі з турецькою стороною вона наголосила на необхідності діалогу і кооперації в питаннях права і фундаментальних свобод.

Президент Туреччини Реджеп Тайіп Ердоган упевнений, що парламент підтримає введення смертної кари в країні. Ердоган заявив, що має намір відновити смертну кару в країні, незважаючи на критику з боку Євросоюзу.

Нагадуємо, не забудьте обрати свій спосіб читати новини.
Messenger Telegram Chrome
On Top