Аваков задекларував колекції картин, зброї і понад 570 тис. доларів готівки

НовиниПолітика    28.10.2016 - 13:16
Фото: Арсен Аваков
Фото: Арсен Аваков

Крім того, Аваков задекларував дві квартири у Харкові і одну - в Чугуєві

Міністр внутрішніх справ Арсен Аваков задекларував колекції картин, зброї і понад 570 тис. доларів готівки. Про це свідчить його декларація в Єдиному державному реєстрі декларацій осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування.

Крім того, Аваков задекларував ділянку землі в Харківській області загальною площею 1 200 кв м, дві квартири в Харкові (657,90 кв. м і 70,90 кв. м) і одну - в Чугуєві (39,30 кв. м).

Також Аваков вказав у декларації картини, годинники (Jaeger LeCoultre, Rolex і Vacheron Constantin), і серію колекцій (зброї, марок, вина, монет), меблі, одяг, коштовності і ювелірні вироби.

Крім того, Аваков задекларував 571 тис. доларів, 30 тис. эвро готівки. В українській валюті у Авакова в цілому більше 2,1 млн гривень, як готівкових коштів, так і на рахунках в банках.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що голова Національного антикорупційного бюро України (НАБУ) Артем Ситник задекларував квартиру в Броварах і 10 тис. доларів готівкою.

Гринів задекларував 9 картин, 7 ікон і 240 тис. доларів готівкою Кістіон задекларував одну квартиру в Києві і 820 тис. гривень готівкою
Читайте в розділі

Обама пояснив чому зменшив термін покарання інформатору WikiLeaks Меннінг

Обама пообіцяв повернутися до активного політичного життя після річної перерви

Обама розповів, яку пораду дав Трампу після перемоги на виборах

On Top