ru ua

Аваков назвав чисельність російських військ на Донбасі

Аваков назвав чисельність російських військ на Донбасі Фото: Арсен Аваков (УНІАН)

Загальна численність першого і другого "армійського корпусу" РФ на Донбасі - 35, 5 тисяч осіб

Міністр внутрішніх справ України Арсен Аваков назвав чисельність російських військ на окупованому Донбасі. Про це Аваков розповів у ході Національного експертного форуму "Україна: у прагненні до рівноваги", передає кореспондент РБК-Україна.

Так, міністр зазначив, що під виглядом воєнізованих формувань так званих "Донецької/Луганської народних республік" (ЛНР/ДНР) працює оперативне групування військ РФ - мається на увазі перший і другий "армійські корпуса" РФ.

За словами Авакова, наразі на сході України працює оперативне угрупування російських військ, які перекинули на Донбас кількість військової техніки, що відповідає чисельності озброєння у великих країн Європи.

Міністр внутрішніх справ України Арсен Аваков бере участь у VIII Національному експертному форумі «Україна: у прагненні до рівноваги»

Опубліковано Вікторією Навроцькою 28 листопад 2017 р.

"Загальна численність першого і другого російського армійського корпусу - 35, 5 тисяч, танків - 478, бронемашин - 848, систем залпового вогню до 208, мінометів до 750, протитанкових засобів 3. 478 танків і 800 БТР - це більше, ніж є на озброєнні у Великій Британії", - сказав Аваков.

Аваков назвав чисельність російських військ на ДонбасіАваков назвав чисельність російських військ на ДонбасіАваков назвав чисельність російських військ на Донбасі

Фото: чисельність російських військ на Донбасі (mvs.gov.ua)

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що учасники місії СММ ОБСЄ зафіксували зменшення кількості вибухів за період із 25 по 26 листопада на Донбасі.