Атлетик - Барселона: онлайн-трансляція матчу Кубка Іспанії

Атлетик - Барселона: онлайн-трансляція матчу Кубка Іспанії Фото: Атлетік - Барселона, онлайн-трансляція

РБК-Україна проведе онлайн-трансляцію поєдинку

Атлетик - Барселона - Онлайн-трансляція матчу "Атлетик" - "Барселона" розпочнеться на РБК-Україна у 21:45, дивитися поєдинок можна на каналі "Футбол". Каталонці відправляються в країну басків, де їх чекає перший матч Кубка Іспанії проти непоступливого "Атлетика".

5 січня, 22:15
Більбао, "Сан-Мамес"
Стартові склади:
Атлетик
: Ирасиос, Боведа, Баленсіага, Етчейта, Лапорт, Сан Хосе, Саборит, Ітурраспе, Гарсія, Вільямс, Адуріс
Барселона: тер Штеген, Альба, Піке, Умтити, Роберто, Бусетс, Ракітіч, Іньєста, Суарес, Мессі, Неймар

Атлетик - Барселона, 2:1
Гол: Адуріс, 25, Вільямс, 28 - Месси, 52

Фінальний свисток

80 хв. Ну нічого собі! Друга жовта для Ітурраспе за фол проти Неймара і Атлетик залишився вдесятьох.

74 хв. Гарсія грубо грає проти Неймара і отримує другу желту - це видалення.

70 хв. Гомеш виходить замість Ракітіча.

67 хв. Вільямс відмінно знайшов пасом Адуріса, але той занадто довго приймав рішення і його "обікрав" Роберто.

52 хв. ГОЛ! Мессі просто ідеально пробиває штрафний і м'яч від поперечини влітає у ворота!

50 хв. Тайм починається з атак Атлетика і його ж високого пресингу.

Перерва

45 хв. Іньєста, Піке і Альба отримали попередження за надто активні розмови з суддею.

28 хв. ГОЛ! Вільямс був точний після другого гольового пасу від Гарсії.

25 хв. ГОЛ! Адуріс точно пробив головою після подачі Гарсії.

12 хв. Небезпечний момент біля Барселони. Ракітіч бив з меж штрафного, але м'яч пройшов в метрі від штанги.

2 хв. Сан-Хосе небезпечно бив голвоой після кутового, але по воротах не влучив.

Почався матч

Будь-який матч для "Барселони" зараз дуже важливий. Команда Луіса Енріке потребує завойованих трофеї. Але зробити це буде в цьому сезоні складно, адже мадридські "Реал" і "Атлетико" набрали відмінний хід і під кінець сезону можуть сильно намішати карти каталонцям.

Тим не менш, "Барса" прагне в усіх матчах перемагати. Але "Атлетик", який йде в кроці від єврокубкової зони, не любить програвати вдома. Тому можна сміливо очікувати серйозного протистояння. Нехай навіть з великою перевагою гостей.