Астана - Динамо: онлайн трансляція (рахунок 0:1)

Астана - Динамо: онлайн трансляція (рахунок 0:1) Фото: "Астана" - "Динамо" (facebook.com/fcdynamoua)

РБК-Україна проведе трансляцію поєдинку 5 туру групового етапу Ліги Європи

Астана - Динамо. Трансляція матчу розпочнеться на РБК-Україна о 17:50, а дивитися гру можна на телеканалі "Футбол 2". Київське "Динамо" зіграє проти казахстанської "Астани" в 5 турі групового етапу Ліги Європи. Завдяки перемозі у попередньому турі "біло-сині" піднялася на 20 місце кращих клубів Європи в рейтингу УЄФА. Букмекери віддають невелику перевагу господарям поля.

29 листопада 17:50
Астана, "Астана Арена"

Матч завершено 0:1

90+6 мин. Фінальний свисток!!!

90+2 хв. Денис Гармаш отримав попередження.

90 хв.Че Че отримав жовту картку.

88 хв.Ласло Кляйнгайслер отримав попередження.

83 хв.Віктора Циганкова у складі "Динамо" замінив Микола Морозюк

75 хв.Заміна у складі "Динамо": замість Беньяміна Вербича на поле вийшов Сергій Сидорчук.

75 хв.Замість Бахтияра Зайнутдінова у складі "Астани" у гру вступив Дмитро Шомко.

74 хв. Роман Муртазаєв головою пробив над поперечиною.

72 хв. Ласло Кляйнгайслер неточно пробив із далекої відстані.

67 хв. Рангело Янга завдав удару в бік воріт української команди головою - неточно.

64 хв.Заміна у складі київського "Динамо": замість Миколи Шапаренка на поле вийшов Денис Гармаш.

62 хв.У складі "Астани" Жуніора Кабанангу замінив Рангело Янга.

58 хв.Заміна у складі "Астани": замість Річарда Алмейди на поле вийшов Серікжан Мужиков.

55 хв. Денис Бойко впіймав м`яча після сильного удару в площину своїх воріт з лінії штрафного майданчика від Марина Томасова

53 хв. Роман Муртазаєв пробив у площину воріт "біло-синіх" - Денис Бойко забрав його до рук.

49 хв. Віктор Циганков вибив м`яч після подачі від Антоніо Рукавини з правого флангу до штрафного майданчика киян.

46 хв. Пролунав свисток! Другий тайм поїхали!

45+1 хв. Команди пішли на перерву.

41 хв. Шикарний шанс втратив Муртазаєв! Пробачили казахи киян.

36 хв. Момент у Жуніора Кабананги - після його удару з розвороту м'яч пролетів над воротами київської команди.

32 хв. Постніков отримує першу жовту картку в матчі за порушення правил проти Беньяміна Вербича.

29 хв. Неймовірно!!! ГОООЛ! Віктор Циганков п'ятою віддав передачу на Беньяміна Вербича, який і відкрив рахунок у матчі.

25 хв. Потихеньку динамівці намагаються перехопити ініціативу, але "Астана" відповідає блискавичними контратаками.

20 хв. Віктор Циганков завдав удару з-за меж штрафного майданчика - невлучно.

12 хв. "Астана" поки що виглядає значно симпатичніше на старті матчу.

9 хв. Момент за моментом у "Астани": Томасів виконав передачу в центр, звідки пробив Муртазаев, але м'яч з лінії воріт виніс Бурда!

8 хв. "Астана" створює гольовий момент! Марин Томасов виконав простріл - Денис Бойко відбив м'яч, проте на Івана Маєвського, який завдав удару повз ворота киян.

4 хв. Перші хвилини проходять досить знервовано, вже відбулося кілька порушень з боку обох команд.

1 хв. Матч розпочався! Удачі "біло-синім"!

- Команди вийшли на футбольне поле. Лунає гімн Ліги Європи.

- На табло вітають уболівальників на трьома мовами.

Астана - Динамо: онлайн трансляція (рахунок 0:1)Фото uefa.com

- На полі вже все готово - зовсім скоро футболісти почнуть свою передматчеву розминку.

- Особливість матчу: зустріч відбудеться на штучному газоні.

- Стартові склади:

"Астана": Еріч (к) - Рукавіна, Анічіч, Постніков, Зайнутдінов - Кляйнхаслер, Маєвський - Томасов, Алмейда, Муртазаєв - Кабананга
Запасні: Мокін, Мужиков, Бейсебеков, Логвиненко, Янга, Шомко, Щоткін

"Динамо": Бойко - Кендзьора, Бурда, Кадар, Миколенко - Че Че, Шепелєв - Циганков (к), Шапаренко, Сідклей - Вербіч
Запасні: Бущан, Сидорчук, Морозюк, Андрієвський, Гармаш, Русин, Дуелунд

Після чотирьох турів суперники набрали однакову кількість очок (по вісім) в групі K, жодного разу не програли і ділять перше місце. Хтось із них за підсумками другої очної зустрічі вийде в плей-офф Ліги Європи УЄФА за тур до фінішу групового етапу. Втім, це можуть зробити відразу обидва клуби - все буде залежати від результату матчу "Яблуниця" і "Ренна".

"Астана" вперше може виграти всі три домашні матчі на груповому етапі. Раніше казахстанці здолали в рідних стінах "Ренн" (2:0) і "Яблуниця" (2:1), а також зіграли внічию (1:1) в Чехії. Перемога над "Динамо" гарантує господарям перше місце в групі. "Астана" також отримає квиток в 1/16 фіналу, якщо "Ренн" не зможе здолати "Яблуниця".

"Динамо" два стартові матчі групи завершило з однаковим рахунком 2:2, а потім двічі обіграло "Ренн" - 2:1 на виїзді, 3:1 вдома. Для виходу в плей-офф киянам вистачить нічиєї в Астані або нічиєї в паралельному матчі групи. У разі перемоги над "Астаною" кияни гарантують собі перше місце в квартеті.