"Арсенал" підвела самовпевненість у першому матчі, - Арсен Венгер

НовиниСпорт    18.03.2015 - 12:06
Тренер "канонірів" розчарований
Тренер "канонірів" розчарований

Головний тренер лондонського "Арсеналу" Арсен Венгер вважає, що його команді не вистачило везіння у грі проти "Монако", повідомляє сайт Ліги Чемпіонів.

"Для перемоги в матчі нам вистачило того, що ми показали сьогодні, але завдання в цілому була складна. Ми могли отримати хороший заділ вже до перерви, але упустили дуже багато моментів. Ми були дуже близькі. "Монако" діяв досить ефективно, але я хотів би відзначити рівень самовіддачі і працездатності моєї команди. Ми програли супернику, якого тепер бажаємо удачі. Нас підвела самовпевненість у першому матчі, ми були недостатньо уважними. Мої вітання "Монако". Ми зробили те, що планували, але нам не пощастило", - сказав Венгер.

"Не можна порівнювати цей сезон з попередніми. Зараз у нас позитивна динаміка. Ми хочемо перемагати в кожній грі. Ми билися і втілили задумане в життя, але в другому таймі нам трохи не вистачило свіжості. Я дуже засмучений тим, що ми вилітаємо з турніру. Навіть незважаючи на те, що ми завершили кампанію на мажорній ноті", - додав француз.

Нагадаємо, після домашньої поразки 1:3 "Арсенал" виграв у Монако 2:0, але за світло забитого на виїзді голи у чвертьфінал Ліги Чемпіонів проходить "Монако".

Нагадуємо, не забудьте обрати свій спосіб читати новини.
Messenger Telegram Chrome
On Top