Арсенал під Києвом: знайдено обладнання для переробки зброї

НовиниНадзвичайні події    05.11.2016 - 17:59
Фото: виявлений склад
Фото: виявлений склад

Правоохоронці вилучили близько 20 ящиків з предметами, схожими на боєприпаси

Прокуратура міста Києва заявила, що під час обшуків в підземному сховищі арсеналу зброї виявили обладнання, на якому, імовірно, здійснювався ремонт та переробка зброї. Про це повідомляє прес-служба прокуратури в Facebook.

На території дачного селища в Бориспільському районі Київської області столичні правоохоронці провели обшуки і вилучили значну кількість предметів, схожих на бойову зброю і боєприпаси.

зброябоєприпаси
Фото: арсенал зброї під Києвом
 

"Зараз власник цього складу встановлений і викликаний на допит. Ним виявився місцевий підприємець. Жодних підтверджуючих документів про законність походження предметів, виявлених в бункері, і придбання обладнання для переробки зброї їм досі не надано", - зазначили в прокуратурі.

Правоохоронці вилучили близько 20 ящиків з предметами, схожими на боєприпаси до різного виду зброї, а також предмети, схожі на кулемети, протитанкові міни та гармати. Макети зброї не вилучалися.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що співробітники столичної прокуратури спільно з працівниками Департаментів кіберполіції та кримінального розшуку Національної поліції виявили в передмісті Києва підземне сховище з великою арсеналом зброї і боєприпасів.

On Top