"Арсенал" і "Челсі" зіграли в результативну нічию

"Арсенал" і "Челсі" зіграли в результативну нічию Фото: "Арсенал" - "Челсі" (twitter.com/premierleague)

Клуби не змогли виявити сильнішого в лондонському дербі

У центральному матчі 22 турі чемпіонату Англії "Арсенал" на стадіоні "Емірейтс" приймав "Челсі". Команди виявити переможця в приголомшливому дербі не змогли - 2:2.

Перший тайм обійшовся без голів, але команди показали класний футбол. "Арсенал" і "Челсі" атакували, демонструючи високу майстерність.

Рахунок був відкритий вже на 63 хвилині точним ударом півзахисника Джека Уїлшир. Але "сині" швидко відігралися, через чотири хвилини хавбек Еден Азар з пенальті зрівняв рахунок в поєдинку.

Під кінець зустрічі Маркос Алонсо вивів "Челсі" вперед. А в додатковий час "червоно-білі" влаштували справжній навал, який приніс команді нічию. Остаточну крапку в матчі поставив Ектор Бельерін

"Челсі" з 46 очками йде на третьому місці в турнірній таблиці, "Арсенал" (39) - шостий.