Арсенал - Челсі: онлайн трансляція (рахунок 2:2)

Арсенал - Челсі: онлайн трансляція (рахунок 2:2) Фото: "Арсенал" - "Челсі" (premierleague.com)

РБК-Україна проведе онлайн-трансляцію матчу 22 туру чемпіонату Англії

Арсенал - Челсі. Онлайн-трансляція поєдинку розпочнеться на РБК-Україна о 21:45, а дивитися лондонське дербі можна на телеканалі "Футбол 1". "Арсенал" і "Челсі" зійдуться в центральному матчі 22 туру чемпіонату Англії. На думку букмекерів, незначна перевага в даному матчі на боці гостей.

3 січня 21:45
Лондон, стадіон "Емірейтс"

Стартові склади:

"Арсенал": Чех, Мустафі, Холдинг, Бельерін, Чемберс, Джака, Мейтленд-Найлз, Озіл, Вілшер, Санчес, Ляказетт.
Запасні: Івобі, Коклен, Мертезакер, Оспіна, Уолкотт, Уелбек, Елнені.

"Челсі": Куртуа, Аспілікуета, Крістенсен, Кейхілл, Мозес, Азар, Фабрегас, Канте, Бакайоко, Алонсо, Мората.
Запасні: Батшуайі, Вілліан, Дзапакоста, Дрінкуотер, Кабайеро, Педро, Рудигер.

Матч завершено

90 + 4 хв. Фінальний свисток - 2:2! Неймовірне лондонське дербі.

90+2 хв. ГОООООЛ!!! Бельерін зрівнює рахунок.

90 хв. Чотири хвилини додав арбітр до другого тайму.

89 хв. Куртуа отримав "гірчичник" за затягування часу.

88 хв. Друга заміна у "Арсеналу": Уолкотт виходить замість Чеймберса.

84 хв. ГОООООЛ! Алонсо виводить гостей вперед!

83 хв. Остання заміна у "Челсі": Азар йде, Вілліан з'являється на полі.

82 хв. Набагато менше моментів стало, але напруга тільки зростає.

80 хв. Перша заміна у "Арсеналу": замість Ляказетта на полі з'явився Уелбек.

78 хв. Озіл в перспективній контратаці неточно зіграв на Санчеса.

74 хв. Озіл отримав жовту картку за суперечки з арбітром.

71 хв. Ще одна заміна у "Челсі": Дрінкуотер замість Фабрегаса.

69 хв. Мейтленд-Найлз в останній момент вибиває м'яч з-під ніг Бакайоко, який вже фактично вийшов один на один з Чехом.

67 хв. ГОООЛ! Азар холоднокровно пробиває з 11-метрової позначки і зрівнює рахунок в матчі.

66 хв. Азар отримує по ногах від Бельеріна і заробляє пенальті!!!

64 хв. Курта тягне м'яч з-під штанги після удару Ляказетта.

63 хв. ГОООЛ! Вілшир виводить "Арсенал" вперед.

56 хв. Заміна у складі "Челсі". Замість Мозеса на поле вийшов Дзаппакоста.

53 хв. Відкладена жовта Холдингу за фол на Фабрегасі.

50 хв. Два сейви Чеха! Спочатку Азар вийшов на лінію штрафного після пасу від Фабрегаса, проте сильно пробив прямо у воротаря, який ногами відбиває небезпечний удар. Тут же слід удар головою Алонсо під штангу, звідки м'яч в кидку витягнув Чех.

46 хв. Розпочався другий тайм. У перерві наставники команд обійшлися без замін.

45+2 хв. Лунає свисток арбітра. Перерва!

44 хв. Кутовий біля воріт "Арсеналу". Зовсім трохи Фабрегасу не вистачило, щоб прострілити у воротарську.

43 хв. А ось і друга жовта картка в матчі. Отримує її Фабрегас за грубий підкат проти Вілшера.

39 хв. Потужний постріл Озіла - м'яч летить в сантиметрах від штанги.

36 хв. Небезпечний закид Озіла в напрямку Санчеса. Аспілікуета сторожить воротарську.

31 хв. Жовту отримує Вілшер, який збив Фабрегаса в центрі поля.

27 хв. Воротарський сейв! Бакайоко б'є сильно під перекладину, однак Чех переводить м'яч на кутовий.

25 хв. 3-3 за кутовими.

20 хв. Притиснули господарі "синіх" до їхнього штрафного. "Арсенал" беззастережно заволодів перевагою.

16 хв. Моментище! Санчес бив по воротах, м'яч влучив у штангу, потім в іншу, але не залетів у сітку!

14 хв. Небезпечний момент! Мората вийшов один на один з Чехом. Але іспанець промахнувся мимо воріт.

10 хв. Небезпечно! Алонсо прострілював, але влучив у суперника.

7 хв. Удар Санчеса зі штрафного. М'яч зачіпає стінку і відлітає на кутовий далеко від створу.

5 хв. Поки ніхто не йде в пресинг.

3 хв. Дуже спокійно починають матч команди. "Каноніри" в домашній червоно-білій формі, гості - у синій. Все звично!

1 хв. Ну понеслися! М'яч в гру ввели футболісти "Арсеналу".

- Команди виходять на поле.

- Останні приготування.

- Уболівальники активно підтягуються до красеня стадіону "Емірейтс".

- Футболісти "Челсі" проводять інспекцію.

- Стадіон і ми в очікуванні лондонського дербі.

- На стадіоні "Емірейтс" запалили світло. Арена готова.

І "Арсенал", і "Челсі" практично втратили шанси на чемпіонство, тому команди б'ються за місця в топ-4 турнірної таблиці і можливість попадання в Лігу чемпіонів. "Синім" необхідні 3 очки, щоб повернутися на 2 позицію, а ось "Арсенал" відкотився вже на 6 місце і тільки перемога дозволить Арсену Венгеру утриматися в списку переслідувачів "Ман Сіті".

"Канонірам" дуже потрібна перемога не тільки для набору очок, але і для отримання впевненості в своїх силах. Все-таки команда виступає не так яскраво, як від неї очікували.

"Челсі" зумів витримати високий темп, заданий "Манчестером Юнайтед". Поки мова не йде про те, щоб наздогнати "Сіті". Проте позмагатися за другу сходинку проти команди Моурінью можна.

Команди провели між собою 192 матчі "Челсі" здобув 62 перемоги, "Арсенал" - 74. За 2017 рік "каноніри" і "сині" зіграли загалом 5 поєдинків. Підопічні Венгера зуміли обіграти команду Конте спочатку в фіналі кубку Англії, а згодом і в Суперкубку Англії. В першому колі команди розійшлися сухою нічиєю, тож, від повторної зустрічі всі очікують яскравий, а головне результативний футбол.