Арсенал - Челсі: онлайн-трансляція матчу

НовиниСпорт    24.09.2016 - 19:30

РБК-Україна проведе онлайн-трансляцію поєдинку

У центральному матчі чемпіонату Англії зійдуться лондонські "Арсенал" і "Челсі".

Онлайн-трансляція матчу "Арсенал" - "Челсі" розпочнеться на РБК-Україна в 19:00, а дивитися футбол можна на каналі "Футбол".

24 вересня, 19:30
Лондон, "Емірейтс"

Арсенал - Челсі 3:0
Гол: Санчес, 11, Санчес, 14, Озил, 40
Арсенал:
Чех, Бельерин, Мустафі, Косельні, Монреаль, Кокелен, Касорла, Уолкотт, Езіл, Ивоби, Санчес
Челсі: Куртуа, Іванович, Кехілл, Давид Луїс, Аспілікуета, Канте, Вілліан, Оскар, Матіч, Азар, Дієго Коста

Після п'яти турів чемпіонату Англії у обох команд по 3 перемоги, 1 нічию та 1 поразки. Це означає, що перемога допоможе відірватися від суперника в турнірній таблиці. Враховуючи, наскільки в Англії складно утримати перевагу в кілька очок, втрати в іграх з прямими конкурентами найбільш небажані для лондонських команд.

У "Челсі" ще поки що звикають до вимог Антоніо Конте. З-за цього гра у захисті жалает кращого. Особливо після двох складних поєдинків, в яких "Челсі" поступився "Ліверпулю" обіграв на виїзді, щоправда лише в овертаймі, "Лестер".

У "Арсеналу" теж не все гладко. Якщо в матчах проти команд нижче класом "канонірам" вдалося розійтися в атаці, то проти колективу одного з "Арсеналом" рівня починаються проблеми. Саме їх і варто очікувати у грі проти "Челсі".

Тренер "Челсі" Антоніо Конте:

"Ми знаємо, що нам треба покращувати гру, і я буду повторювати це. Єдиний спосіб добитися цього — наполегливо працювати і вдосконалюватися у певних аспектах. Я впевнений, що нам це вдасться, і особисто докладу всіх зусиль для цього".

21:20

Конец матча

21:10

84 хв. Луїс видав шикарний пас зі своєї половини поля на Батшуай, який вийшов один на один з Чехом, але переграти голкіпера не зміг.

21:05

79 хв. Жиру виходить замість Санчеса.

20:58

71 хв. Бадшуай і Педро вийшли замість Азара і Віліна.

20:56

69 хв. Замість Ивоби виходить Гіббз.

20:53

67 хв. Іванович вирішив, що дальній удар пройде - не пройшов.

20:47

60 хв. Коста пробив мимо воріт після подачи праворуч. Нічого не виходить у Челсі.

20:42

55 хв. Замість Фабрегаса виходить Алонсо.

20:38

51 хв. Челсі намагається високо пресингувати суперника. Гра проходить біля воріт Чеха, але ударів немає.

20:17

Перерва

20:16

45 хв. Азар не влучив по воротах після того, м'яч опустився йому на ногу після гри Чеха.

20:10

40 хв. ГОЛ! ОЗІЛ! Ось це так! Озіл і Санчес розіграли контратаку два в два і Месут ударом зльоту пробив від штанги у ворота!

20:08

37 хв. Челсі намагається щось придумати. Але поки все ні про що.

20:01

32 мин. Травмировался Коклен. Выходит вместо него Джака.

19:58

28 хв. Контратака Арсеналу завершилася фолом Івановича на Ивоби поруч з штрафного - це картка і небезпечний штрафний!

19:50

21 хв. Вілліан міг забивати, але він пробив трохи неточно після пасу Кости.

19:47
19:44

14 хв. Що творить Арсенал! Ивоби віддав на Бельерина в штрафний, той прострілив уздовж воріт на Уолкота, який пробив у сітку!

19:41

11 хв. ГОЛ! Кехілл віддав поганий пас на голкіпера, Санчес м'яч перехватив і спокійно відправив у ворота повз Куртуа!

19:38

8 хв. Атаки Челсі виглядають слабо. Аристократи розраховують на подачі.

19:34

4 хв. Перший удар! Касорла пробив здалеку і Куртуа вступив у гру!