Арсенал - Челсі 2-2: відео голів та огляд матчу

Арсенал - Челсі 2-2: відео голів та огляд матчу Фото: "Арсенал" - "Челсі" (twitter.com/premierleague)

Команди забили чотири голи, але переможця не виявили

До уваги читачів РБК-Україна відеоогляд небезпечних моментів і голів лондонського дербі в рамках 22 туру чемпіонату Англії між "Арсеналом" і "Челсі".

"Арсенал" і "Челсі" почали пресувати з самого початку. З кожною новою атакою команди були до голу все ближче. "Каноніри" йшли вперед трохи частіше, але перший тайм так і завершився по нулях.

Рахунок відкрив "Арсенал". На 63 хвилині Джек Вілшир гарматним ударом від ближньої штанги вколотив м'яч у сітку. В середині другого тайму у ворота "канонірів" був призначений пенальті на Едені Азарі, який сам же бельгієць і реалізував, зробивши рахунок 1:1.

До компенсованого до другого тайму часу команди підійшли за рахунку 2:1 на користь гостей, проте точний удар захисника "канонірів" Ектора Бельеріна на 92 хвилині дозволив команді Арсена Венгера добути нічийний результат.

"Сині" упустили можливість випередити "Манчестер Юнайтед" в турнірній таблиці і залишилися на третьому рядку. "Арсенал" займає шосте місце.