ua en ru

АПУ сьогодні збирає послів, щоб передати документи про перетин кордону з боку РФ військової техніки

Адміністрація Президента України (АПУ) сьогодні, 14 липня, збирає послів, щоб передати документи про перетин кордону з боку Російської Федерації військової техніки.

Адміністрація Президента України (АПУ) сьогодні, 14 липня, збирає послів, щоб передати документи про перетин кордону з боку Російської Федерації військової техніки. Про це заявив заступник глави АПУ Валерій Чалий, передає прес-служба Президента України.

"Завтра (14 липня, - ред.) ми в Адміністрації збираємо послів для того, щоб проінформувати про задокументовані факти нелегального перетинання нашого кордону з російської сторони військової техніки, яка бере участь в атаках на наших військовослужбовців", - додав Чалий.

Він висловив переконання, що зараз питання стосується не тільки безпеки і територіальної цілісності України.
"Сьогодні мова йде про те, що є загроза Європі в цілому. Ця ситуація набуває зовсім іншого звучання в Європі і світі", - підкреслив заступник глави АПУ.

Чалий висловив сподівання, що вже найближчим часом на ці факти буде відповідна реакція світового суспільства.

"Сьогодні ми домоглися включення українського питання до розгляду на засіданні Європейської Ради 16 липня - це важливо. Думаю, буде дана відповідна оцінка того, що відбувається", - резюмував він.