В АПУ сподіваються, що система е-декларування повноцінно запрацює з вересня

НовиниПолітика    15.08.2016 - 17:26
Фото: в АПУ прокоментували проблеми із запуском системи електронного декларування
Фото: в АПУ прокоментували проблеми із запуском системи електронного декларування

В АПУ заявили, що на перевірку системи електронного декларування потрібно близько півроку

В Адміністрації президента України сподіваються, що система електронного декларування повноцінно запрацює з вересня. Про це заявив завідувач відділу департаменту інформаційної політики АПУ Володимир Горковенко в ефірі телеканалу "112 Україна".

Разом з тим, у відомстві заявили, що на її перевірку потрібно близько півроку.

"Тут є бачення айтішників, етап перевірки програми на предмет злому, доступ сторонніх осіб, проблеми витривалості - все це забирало стільки часу, скільки це розроблялося. Вона розроблялася півроку. Відповідно, стільки ж потрібно часу, щоб її перевірити. Але в ідеалі хотілося б вірити, що це почне працювати з вересня", - зазначив він.


Він також підкреслив, що винуватцем у зриві запуску системи електронного декларування є не президент Петро Порошенко або інші високопоставлені чиновники, а розробники.

"Розробники програми, яка повинна забезпечити повноцінне функціонування цієї системи, зробили свою роботу неякісно. Тут намагаються перекласти з хворої голови на здорову. Звинувачують Турчинова, президента, Гройсмана. Але чому всі мовчать, чому розробники зробили діряву програму, яка не дозволяє належним чином запустити електронне декларування", - додав він.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що прем'єр-міністр України Володимир Гройсман ініціював перевірку запуску електронного декларування.

On Top