Apple планує випустити годинник на базі iOS

НовиниНадзвичайні події    28.12.2012 - 11:14

За повідомленням китайського високотехнологічного порталу Tech.163, Apple спільно з Intel приступила до розробки "розумного" годинника на базі iOS. Передбачається, що новий пристрій можна буде підключати до інших "яблучних" девайсів за допомогою Bluetooth. Також годинник швидше за все буде оснащений 1,5-дюймовим дисплеєм PMOLED виробництва RiTDisplays, покритим оксидом індію-олова. Інші технічні характеристики поки не розголошуються, повідомляє телеканал "Росія 24".

Популярність таких продуктів останнім часом активно зростає. На ринку вже присутні подібні пропозиції від Sony під дуже схожою, м'яко кажучи, назвою Smart Watch. Також незабаром повинні з'явитися у світ "розумний" годинник Pebble, які вже встиг наробити багато шуму і зібрати близько 10 млн дол. з передзамовлень на Kickstarter. Pebble - це "розумний" годинник з використанням технології електронного паперу, який можна підключити до девайсу на базі iOS і Android.

Однак ця сфера ще недостатньо добре розвинена, ринок "розумних" годин на сьогоднішній день тільки починає набирати обертів. У Apple же є хороші шанси зайняти лідируючу позицію, оскільки за останні кілька років компанія довела свою здатність перетворювати нішеві девайси в мейнстрім. За даними порталу CNET, новий продукт від Apple повинен з'явитися на полицях вже в першій половині наступного року.

Читайте також: Суд у Китаї оштрафував Apple на 166 тис. дол

Нагадуємо, не забудьте обрати свій спосіб читати новини.
On Top