Суд у Китаї оштрафував Apple на 166 тис. дол

НовиниЕкономіка    28.12.2012 - 10:34

Китайські джерела повідомили сьогодні про те, що суд Пекіна оштрафував компанію Apple на 166 тис. дол. за порушення авторських прав китайських письменників, повідомляє телеканал "Росія 24".

У середу пекінський суд середньої ступені виніс рішення, згідно з яким Apple була визнана винною в поширенні неліцензованих електронних версій творів восьми китайських авторів. Згідно з повідомленнями ЗМІ, американська компанія також порушила права інтелектуальної власності двох китайських компаній. Тепер, згідно з останніми даними, Apple зобов'язана виплатити авторам і компаніям, чиї твори й продукція пропонувалася користувачам в 2011 р., компенсацію в розмірі 1,03 млн юанів або 166 тис. дол. Спочатку ініціатори позову вимагали компенсацію в 10 млн юанів.

Wall Street Journal пояснює, що мова йде про неліцензований належним чином контент, який був доступний в магазині додатків Apple App Store. Американське видання також зазначає, що представники компанії вкрай серйозно ставляться до скарг на порушення копірайта.

Нагадаємо, що це другий штраф Apple в Китаї: у вересні суд оштрафував компанію на 522 тис. юанів за порушення авторських прав видавця енциклопедії китайською мовою. Правда тоді Apple все ж вдалося оскаржити це рішення в суді.

Читайте також: Apple, Google, Facebook і Amazon посилять конкуренцію у 2013 році

Нагадуємо, не забудьте обрати свій спосіб читати новини.
Теги: Apple
On Top