ru ua

Аналітики НАТО вважають, що "гібридна війна" може бути прелюдією серйозної атаки РФ

Аналітики НАТО вважають, що "гібридна війна" може бути прелюдією серйозної атаки РФ Фото: конференція в Національному університеті оборони України

У НАТО включають сценарій "гібридної війни" до військових навчань

Аналітики НАТО вважають, що "гібридна війна" в Україні може бути прелюдією серйозної атаки Російської Федерації. Про це йдеться в повідомленні Міноборони України за підсумками міжнародної конференції в Національному університеті оборони.

"Ми розробили стратегію в боротьбі з гібридною загрозою. Наші аналітики часто включають сценарій гібридної війни в навчання: політичні і військові. Важливим елементом протидії є ефективні стратегічні комунікації. Варто пам'ятати, що гібридна війна - це випробування нашої здатності і намірів чинити опір і захищатися. Це може бути прелюдією більш серйозної атаки", - зазначила директор Центру документації та інформації НАТО в Україні Барбора Миронкова.

Повідомляється, що головною метою конференції було розглянути проблеми інформаційної політики держави в умовах гібридної війни і створити єдину систему забезпечення інформаційної безпеки.

Нагадаємо, раніше президент України Петро Порошенко заявив, що Росія веде "гібридну війну" проти ЄС та Великобританії.