Anadarko Petroleum оголосила про чистий збиток в 26 млн дол. за підсумками III кварталу

Чистий збиток американської нафтогазової компанії Anadarko Petroleum Corp за підсумками III кварталу 2010 р., який закінчився у вересні нинішнього року, склав 26 млн дол. проти чистого прибутку в 200 млн дол. роком раніше. Виручка компанії скоротилася на 11% - з 2,87 млрд дол. за підсумками III кварталу минулого року до 2,55 млрд дол. в нинішньому році. Прибуток на акцію Anadarko Petroleum Corp за означений період часу становить 5 центів, тоді як у минулому році вона становила 40 центів. Такі дані містяться у фінансовому звіті компанії, передає РБК.
Anadarko Petroleum Corp. вважається однією з найбільш передових у технологічному відношенні нафтогазових компаній світу. Основними регіонами видобутку сировини для неї є США, Алжир і Канада. Штаб-квартира організації знаходиться в Вудлендс, штату Техас, на неї працюють більше 3 тис. чоловік.
Anadarko Petroleum Corp. володіє 25% акцій британської ВР і повинна була понести частину витрат, пов'язаних з ліквідацією витоку нафти в Мексиканській затоці, яка сталася 20 квітня в результаті вибуху на нафтовій платформі Deepwater Horizon. Однак американська корпорація відмовляється виплачувати свою частину. Її представники стверджують, що ВР повинна була запобігти вибуху та подальшій екологічній катастрофі.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся